DUEL 2011

Místo FIT Hotel
Instrukce
Hotel FIT plus, a.s.

Dvořákova 21b

750 02 PŘEROV

na obrázku je místní zámek.
Datum a čas 26. 06. 2012 22. - 25. 3. 2011
Popis
Ve dnech 22. - 25. 3. 2011 proběhl v Přerově na hotelu FIT již 19. ročník mezinárodní matematické soutěže DUEL. Hlavním organizátorem soutěže bylo v tomto ročníku GJŠ jako partner UP Olomouc v projektu MATES. Čtyřdenní akce se zúčastnili žáci pěti gymnázií. Chorzow (Polsko), Bílovec (ČR), Graz (Rakousko), GJŠ Přerov a Lyceo Labriola Řím (Itálie).
GJŠ organizovalo tuto soutěž již podruhé v její historii. Z každé školy se soutěže účastnilo družstvo 12 žáků, kteří matematické příklady řešili ve třech kategoriích jak v soutěži jednotlivců, tak v soutěži družstev.
Vlastní soutěž probíhala ve středu. Nejlépe si s řešením matematických příkladů poradili týmy žáci z Chorzowa a z Grazu. Z našich zástupců byl nejúspěšnější Lukáš Chmela, který kategorii „B“ (celkem 19 žáků v kategorii) vyhrál s plným počtem bodů!!
V kategorii „A“ byla z GJŠ nejúspěšnější Eva Gocníková na 6. místě (celkem 18 žáků v kategorii) a v kategorii „C“ byl nejúspěšnější z GJŠ Tomáš Kremel na 3.-6. místě a Jan Gocník na 7. místě (celkem 18 žáků v kategorii).
V průběhu čtyřdenního pobytu si soutěžící prohlídli prostory GJŠ a při celodenním výletu navštívili Slavkov a Brno.
Organizátoři
Přílohy ...
pozvánka čj
Pozvánka aj
Program
Program čj
Výlet - aj+čj
Hodnocení:
Počet hodnotících: 0
Počet zobrazení: 2009
Hotel FIT Přerov


Máme svůj názor ...
K této položce neexistují žádné názory. Buďte první!
* Názory mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.
TiskPřidej na Oblíbenée-mailPřidej na FacebookPřidej na Twitter